W ciągu ostatnich dwóch lat nastąpiła istotna zmiana perspektyw na kształt i wygląd paznokci, modnym staje się naturalny wygląd paznokci z doskonałym wykończeniem. Dodatkowo, pełne działanie musi być szybkie i przy niskich kosztach. Grube paznokcie już dawno nie są modne. Modne są paznokcie żelowe o naturalnym wyglądzie.

Żele światowej jakości

Już od roku 2009  wprowadzamy na słowacki rynek rewolucyjną jakość produktów dla stylizacji paznokci w oparciu o ponad 20 lat know-how prowadzonego w laboratorium wyposażone w najnowszą technologię produkcji, która podkreśla jakość i bezpieczeństwo produktów. Najnowsze technologie i wiedza są przekształcane w linii PRESTIGE.

Wyjątkowo długa żywotność i elastyczność

Wszystkie żele marki TRUSCADA przynoszą tajemnice modelowania pięknych paznokci w cienką warstwę o doskonałej przyczepności zachowując naturalność. Specjalnością naszych żeli Truscada jest ich bardzo długa żywotność, która zachwyci projektanta i jego klientów. Inną cechą żeli jest duża elastyczność, która sprawia, że ​​modelowanie jest  łatwiejsze i dostosowuje się  nawet do problemowych paznokci.

Najnowsze trendy w projektowaniu paznokci

Ponadto nasze żele śledzą najnowsze trendy w projektowaniu paznokci i nieustannie starają się dostosować do wymagań naszych klientów. Przejście od tradycyjnych żeli do żeli naszej marki stanowi znaczące zmiany w nowoczesnych zasadach modelowania na poziomie światowym.

Jakość i idealna cena

Nasze żele do paznokci oferują :

Miękki naturalny wygląd paznokci, który jest modny

Cienkie aplikacje dzięki solidnej i optymalnej lepkości  naszych żeli

Szybkie i doskonałe utwardzenie

Wszystkie żele są wysokiej jakości dla profesjonałów

Prosta aplikacja, która doprowadza do pięknego miodowego efektu na paznokciach

 

TOP